Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

PVC & PENCERE SİSTEMLERİ

services-1Pvc Doğrama, mükemmel yalıtım özelliği ile enerji sorununa çözüm getiren aynı zamanda isin, tozun, kirli havanın içeri girmesini önleyerek kullanıldığı mekanların temizliğini kolaylaştıran uzun ömürlü olduğu gibi boya ve bakım gerektirmediği için kısa zamanda kendini amorti eden ekonomik bir malzemedir.


DUŞA KABİN

services-5Banyolarımız ani sıcaklık değişiklikleri ve rutubet ortamı nedeniyle sorunlu yerlerdir.Bu yüzden duşa kabinlerimizin seçimini yaparken sağlamlığınıda düşünmelisiniz.

 


KIŞ BAHÇESİ

services-3Binanızın bahçesini yaz kış demeden kullana bileceğiniz şekle getiren projelerimiz ile sizlere bahçenizde bile kullana bileceğiniz bir ortam sağlamaktadır.

 


BANYO DOLAPLARI

services-4Banyo dolapları seçerken, ortamı daha çok boğmayacak ve daha rahat kullanım sağlayacak ergonomik tasarımlara dikkat etmemiz gerekir. Sağlamlığı ile de bütçenize uygun olmalıdır.

 


KATLANIR CAM BALKON

services-8Cambalkon sistemlerinin sağladığı en büyük fayda, balkonları istenildiği zaman kapalı bir mekan haline getirebilmektir. Bu sayede kullanıcılar; kar, yağmur gibi iklim şartları ile gürültü, toz, haşere, kuşların yuva yapması gibi olumsuz durumlardan korunabilmektedirler.


Copyright © www.indekor.com.tr 2013
Y
N'Keal Harry Womens Jersey